Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Problem] Teleport danego gracza na dane koordynaty


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

A

B

C

D

E

F

G

H

I

J

K

L

M

N

O

P

R

S

T

 

Witam,

 

Zrobiłem na moim serwerze komendę /viproom, która teleportuje gracza do viproomu, ale nie o tym tu mowa. Mój skrypt:

command /viproom:
    description: Teleport na viproom
    permission: uprawnienie.viproom
    permission message: &cNie masz uprawnien do uzywania tej komendy!
    executable by: players
    trigger:
        execute console command "/spawn %player%"
        execute player command "/tppos -383 86 158"
        send "&aWitamy w Viproomie!"

 

Tepa na spawn dlatego, że na tym świecie jest viproom, i jeśli gracz będzie na innym świecie to go tepnie gdzie indziej. Ale gdy ktoś wpisuję taką komendę, to tepa go na spawn (1) ale piszę że nie ma uprawnień do komendy /tppos... Da się tepnąć gracza na dane koordynaty bez dodawania mu tej komendy? Odpowiedziom typu Google nie gryzie - Dziękuję.

wyyVCZZ.png

Proszę o zdjęcie tych 25%, bardzo się staram. ^^

Opublikowano

Spróbuj teraz

command /viproom:
    description: Teleport na viproom
    permission: uprawnienie.viproom
    permission message: &cNie masz uprawnien do uzywania tej komendy!
    executable by: players
    trigger:
        execute console command "tp %player% -383 86 158"
        send "&aWitamy w Viproomie!"

W poleceniu konsoli nie dodaje się slasha (/).

 

@down:

Jest taka, jaka podałem. Siedzę w tym długi czas i wiem, że komenda tego pluginu to "tp %player% x y z"

Co do teleportacji na spawn to masz rację, najpierw powinna być teleportacja na spawn, a potem na koordynaty.

@2xdown:

Nie jesteś debilem. To jest niedopatrzenie i zdarza się każdemu. ;)

343731479829004887779.png

Opublikowano

Ja w commandblosku używam /tp <gracz> x,y,z

 

Więc do skryptu taki "styl" teleportacji też powinien działać

 

ADD:

Omg debil jestem, 2 posty wyżej koleś napisał to samo tylko w skrypcie :/

Opublikowano

Spróbuj teraz

command /viproom:
    description: Teleport na viproom
    permission: uprawnienie.viproom
    permission message: &cNie masz uprawnien do uzywania tej komendy!
    executable by: players
    trigger:
        execute console command "tp %player% -383 86 158"
        send "&aWitamy w Viproomie!"

W poleceniu konsoli nie dodaje się slasha (/).

 

 

Dzięki wielkie, działa. ;)

wyyVCZZ.png

Proszę o zdjęcie tych 25%, bardzo się staram. ^^

Opublikowano

hardcor23, jeszcze thepigsuperman przypomniał o tym teleportowaniu na spawn,

więc wysyłam Ci tutaj działające też z teleportacją na prawidłowy świat. Dobrze, że to zauważył. Masz:

command /viproom:
    description: Teleport na viproom
    permission: uprawnienie.viproom
    permission message: &cNie masz uprawnien do uzywania tej komendy!
    executable by: players
    trigger:
	teleport player to spawn
        execute console command "tp %player% -383 86 158"
        send "&aWitamy w Viproomie!"

343731479829004887779.png

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...